Irtotunnit 2021-2022

Ilmoittautuminen avataan 1.5.2021. Ilmoittautuessasi toukokuussa, saat -10% alennuksen!

Irtotuntien syyskausi 23.8.2021-20.12.2021

Irtotunnit K15, ellei toisin mainita!
 

35671570_1663725327080251_22401452738986
juum_edited_edited.png


PYHÄJÄRVENKATU 1B:

Ma 16.30-17.30 Jazz Fusion Jatkotaso Aikuiset +16-v / Jasmin Geselle
Ma 17.30-18.30 Commercial Jatkotaso / Jasmin Geselle

Ma 18.30-19.30 Heels  Jatkotaso / Jasmin Geselle

Ma 20.30-21.30 Modern +16-v / Karla

To 19.30-20.30 Heels Jatkotaso Aikuiset +16-v / Kimberly

Pe 17.00-18.00 Aerial Silk 1 / Sini-Susanna

Pe 18.00-19.00 Aerial Silk 2 / Sini-Susanna

Pe 19.15-20.15 Hiphop Juniorit / aikuiset-v / Elina

 

La 9.30-10.30 Heels- vuoroviikoin Commercial / Shanti

Su 13.15-14.15 Kehonhuolto - Elisa

Su 14.15-15.15 Ilmajooga / Elisa

Su 17.00-18.00 Twerk Alkeet Aikuiset +16-v / Iida

Su 18.00-19.00 Twerk Jatkotaso Aikuiset +16-v / Iida


KAUPPAKATU 6A:
 

Ma 18.00-19.00 Käsilläseisonta / Sini-Susanna

Ma 19.00-20.00 Aerial Ring 1 / Sini-Susanna

Ma 20.00-21.00 Aerial Ring 2 / Sini-Susanna

Ma 16.15-17.15 Pole 2 / Tintti

Ma 17.15-18.15 Pole Start / Tintti

Ma 18.15-19.15 Pole Spin / Tintti

Ma 19.15-20.15 Pole Exotic Alkeet / Juulia

Ma 20.15-21.15 Pole Exotic Jatkotaso / Juulia

Ti 11.00-12.00 Aerial Open Level / Sini-Susanna

Ti 17.15-18.15 Reggaetón 1 / Angelina

Ti 18.15-19.15 Reggaetón 2 / Angelina

Ti 19.15-20.15 Hiphop Drop In / Marko

Ti 16.30-17.30 Pole 3 / Sanni E.

Ti 17.30-18.30 Pole 1 / Sanni E.

Ti 18.30-19.30 Pole 2 / Sanni E.

Ti 19.30-20.30 Pole Exotic / Vuoroviikoin Pole Teema / Sanni/Juulia

Ke 16.45-17.45 Hoop & Heels - Rengastunti koroilla / Sini-Susanna

Ke 17.45-18.45 Aerial Ring / Vuoroviikoin Silk Open Level Sini-Susanna

Ke 19.00-20.00 Aerial Silk Start / Mari

Ke 16.00-17.00 Pole 1 / Tintti 

Ke 18.00-19.00 Pole 2/ Mari

Ke 19.00-20.00 Pole Art / Sini-Susanna

Ke 20.00-21.00 Pole 3 / Sini-Susanna

To 17.45-18.45 Aerial Ring Start / Mari

To 19.00-20.00 Twerk Tekniikka Drop In Avoin taso +16-v / Iida

To 20.00-21.00 Twerk Koreografia Drop In Jatkotaso +16-v / Iida

To 19.30-20.30 Pole Open Level

To 20.30-21.30 Kehonhuolto ja liikkuvuus / Henriikka

Pe 17.30-18.30 Pole 1 / Mari

Pe 18.30-19.30 Pole 2 / Mari

La 9.30-10.30 Aerial Ring Open Level / Iina

La 9.00-10.00 Pole 2 / Sanni E.

La 10.00-11.00 Pole Flex/Acro / Sanni E.

Su 16.00-17.00 Aerial RIng 2 / Terhi vuoroviikoin Iina

Su 17.00-18.00 Aerial Silk / Terhi vuoroviikoin iina

Su 18.15-19.15 Reggaetón / Hely

Su 19.15-20.15 Heels K18 / hely

Su 20.15-21.15 Commercial / Hely

Su 15.15-16.15 Pole Open Level / Krista

Su 16.15-17.15 Pole Exotic Open Level / Katja

Su 17.15-18.15 Spagaattitunti / Katja

YLÖJÄRVI, TEOLLISUUSTIE 1:

Ma 18.15-19.15 Pole 1 / Mari

Ma 19.15-20.15 Pole 2 / Mari


Ma 19.15-20.15 Twerk Alkeet +16-v / Iida
Ma 20.15-21.15 Showtanssi Aikuiset / Iida

Ti 18.15-19.15 Ilmajooga / Vuoroviikoin Pole 2  / Sini-Susanna

Ke 18.15-19.15 Pole 2 / Katja

Ke 19.15-20.15 Fascia Method / Katja

To 17.30-18.30 Pole Start / Katja

To 18.30-19.30 Pole Exotic / Katja

Pe 17.30-18.30 Pole Open Level / Katja

Pe 18.30-19.30 Pole 1 / Katja

 

Su 11.00-12.00 Aerial Ring Open Level / Emmi

Su 14.00-15.00 Pole 1 / Emmi

*YLÖJÄRVEN TUNTEJA PÄIVITETÄÄN!