Irtotunnit syksy 2021

Syyslukukausi 23.8.2021-10.12.2021

Ei tunteja syyslomalla 18.-24.10.2021
Ei tunteja 5.-6.12.2021

 

Hämeenpuisto, Pyhäjärvenkatu 1B

Ma 16.30-17.30 Jazz Fusion Jatkotaso Aikuiset +16-v / Jasmin Geselle

Ma 17.30-18.30 Commercial 2 Jatkotaso / Jasmin Geselle

Ma 18.30-19.30 Heels 2 Jatkotaso / Jasmin Geselle
Ma 20.30-21.30 Modern +16-v / Karla

To 18.30-19.30 Commercial Koreografia Jatkotaso Aikuiset / Kimberly

To 19.30-20.30 Heels Jatkotaso Aikuiset/ Kimberly
Pe 17.00-18.00 Aerial Silk 1 / Sini-Susanna

Pe 18.00-19.00 Aerial Silk 2 / Sini-Susanna
Su 15.00-16.00 Ilmajooga / Elisa

Su 17.30-18.30 Twerk Alkeet Aikuiset  / Iida

Su 18.30-19.30 Twerk Jatkotaso Aikuiset  / Iida


Studio, Kauppakatu 6A 2krs. Tanssisali
Ma 18.00-19.00 Käsilläseisonta / Sini-Susanna
Ma 19.00-20.00 Aerial Ring 1 / Sini-Susanna
Ma 20.00-21.00 Aerial Ring 2 / Sini-Susanna

Ti 11.00-12.00 Aerial Open Level / Sini-Susanna
Ti 17.30-18.30 Hiphop / Marko T.
Ti 18.30-19.30 Reggaetón 1 Alkeet  / Angelina W.
Ti 19.30-20.30 Reggaetón 2 Jatkotaso  / Angelina W.
Ke 16.45-17.45 Hoop & Heels - Rengastunti koroilla / Sini-Susanna

Ke 17.45-18.45 Aerial Ring- vuoroviikoin Silk Open Level / Sini-Susanna
Ke 19.00-20.00 Aerial Silk Start / Mari
To 17.45-18.45 Aerial Ring Start / Mari
To 19.00-20.00 Twerk Tekniikka / Iida
To 20.00-21.00 Twerk Koreografia / Iida
Su 16.45-17.45 Reggaetón 1 Alkeet +16-v / Hely
Su 17.45-18.45 Commercial 1 Alkeet +16-v / Hely
Su 18.45-19.45 Heels K18 / Hely
Su 19.45-21.00 Broadway Jazz +16-v Alkeisjatko / Hely


 

Studio, Kauppakatu 6A 2krs. Tankosali
Ma 16.15-17.15 Pole 2 / Tintti
Ma 17.15-18.15 Pole Start / Tintti
Ma 18.15-19.15 Pole Spin / Tintti
Ma 19.15-20.15 Pole Exotic Alkeet / Juulia
Ma 20.15-21.15 Pole Exotic Jatkotaso / Juulia
Ti 16.30-17.30 Pole 3 / Sanni E.
Ti 17.30-18.30 Pole 1 / Sanni E.
Ti 18.30-19.30 Pole 2 / Sanni E.
Ti 19.30-20.45 Pole Exotic Lukukausitunti / Juulia
Ke 16.00-17.00 Pole 1 / Tintti
Ke 17.00-18.00 Pole Start Alkeet +31-v Lukukausitunti
Ke 18.00-19.00 Pole 2 / Mari
Ke 19.00-20.00 Pole Art / Sini-Susanna
Ke 20.00-21.00 Pole 3 / Sini-Susanna
Pe 17.30-18.30 Pole 1 / Mari
Pe 18.30-19.30 Pole 2 / Mari
La 9.00-10.00 Pole 2 / Sanni E.
La 10.00-11.00 Pole Flex/Acro / Sanni E.
Su 15.15-16.15 Pole Open Level / Krista

Su 16.15-17.15 Pole Exotic Open Level / Katja
Su 17.15-18.15 Fascia Method / Katja

 

Kuntogalleria (Tampella), Juhlatalonkatu 7
Su 15.00-16.00 Ilmajooga Aikuiset / Elisa
 

Ylöjärvi, Teollisuustie 1, Tankosali
Ma 17.15-18.15 Pole 1 / Mari
Ma 19.15-20.15 Pole 2 / Mari

Ke 18.15-19.15 Pole 2 / Katja
Ke 19.15-20.15 Fascia Method / Katja
To 17.30-18.30 Pole Start / Katja
To 18.30-19.30 Pole Exotic / Katja
Pe 17.30-18.30 Pole 1 / Katja
Pe 18.30-19.30 Pole Open Level / Katja

Su 14.00-15.00 Pole Teema / Emmi

Ylöjärvi, Teollisuustie 1, Tanssisali
Ma 19.15-20.15 Twerk Alkeet +16-v / Iida
Ti 18.10-19.10 Ilmajooga / Sini-Susanna
Su 11.00-12.00 Aerial Ring Open Level / Emmi