Colourful Fruits Facebook Cover (3).png

IRTOTUNNIT PIRKANMAALLA

PÄIVÄMÄÄRÄT:

KEVÄT 2021

Kevätkausi 11.1.2021-20.5.2021

Ei tunteja 30.4.-1.5.2021 eikä 13.5. 2021.

 

KESÄ 2021

Kesäkausi 31.5.2021-22.8.2021
Ei tunteja Tampereella  24.6.-8.7.2021
Ei tunteja Ylöjärvellä 24.6.-15.7.2021

 

SYYSKAUSI 2021

Syyskausi 23.8.2021-20.12.2021
Ei tunteja syyslomalla 18.-24.10.2021
Ei tunteja 5.-6.12.2021.

KEVÄTKAUSI 2022

Kevätkausi 3.1.2022-20.5.2022.
Ei tunteja talvilomalla 28.2.-6.3.2022
Ei tunteja pääsiäislomalla 14.-18.4.2022
Ei tunteja vappuaattona / vappuna 30.4.-1.5.2022

*Vuosijäsenille korvataan 1kk ilmaista treeniaikaa vuosijäsenyyden lopuksi korvaamaan loma-aikoja.

Ajantasaiset tunnit löydät aina: www.varaaheti.fi/studiomove

KESÄKAUSI 2021 31.5.-22.8.2021:

TAMPERE/KAUPPAKATU 6A (KESÄ)

Pyhäjärvenkadun tanssitunnit päivitetään pian.

Maanantai
Tanssisali:

Ma 16.30-17.30 Aerial Silk 1 / Mari

Ma 17.40-18.40 Aerial Silk Start / Mari

Ma 18.50-19.50 Reggaetón / Hely

Ma 20.05-21.05 Aerial Ring Open Level / Sini-Susanna

Tankosali:

Ma 16.45-17.45 Pole 2 / Sini-Susanna

Ma 17.50-18.50 Pole 1 / Sini-Susanna

Ma 19.00-20.00 Pole 3 / Sini-Susanna

​Tiistai
Tanssisali:

Ti 16.15-17.15 Aerial Ring 1 / Sini-Susanna

Ti 17.20-18.20 Aerial Ring / Silk 2 / Sini-Susanna

Ti 18.30-19.30 Broadway Jazz / Hely

Ti 19.35-20.35 Commercial Dance / Hely

Tankosali:

Ti 16.30-17.30 Pole 1 / Tintti

Ti 17.35-18.35 Pole 2 / Tintti

Ti 18.45-19.45 Pole 3 / Sanni E.

Ti 19.50-20.50 Pole 2 / Sanni E.

​Keskiviikko
Tanssisali:

Ke 17.00-18.00 Reggaetón / Angelina
Ke 18.50-19.50 Aerial Ring Start / Mari

Ke 20.00-21.00 Aerial Silk Open Level / Mari

Tankosali:

Ke 16.30-17.30 Pole 2 / Mari

Ke 17.40-18.40 Pole 1 / Mari

Ke 18.45-19.45 Pole Exotic Start / Juulia

Ke 19.50-20.50 Pole Exotic Jatkotaso / Juulia

​Torstai
Tanssisali:

To 17.45-18.45 Heels K18 / Sanni

To 19.00-20.00 Twerk Tekniikka / Iida

To 20.10-21.10 Twerk Koreografia / Iida

Tankosali:

To 16.00-17.00 Pole Juniors (3.6.-8.7.) / Henriikka

To 17.10-18.10 Pole Kids (3.6.-8.7.) / Henriikka

To 18.15-19.15 Pole Open Level / Henriikka

To 19.20-20.20 Pole Start / Henriikka

​Perjantai (4.6.-2.7.)

Tanssisali:

17.00-18.00 Aerial Ring Open Level / Vuoroviikoin Silk / Iina

18.15-19.15 Aerial Ring 1 / Vuoroviikoin Silk / Iina

YLÖJÄRVI, TEOLLISUUSTIE 1 (KESÄ)

Maanantai

Tanssisali:

Ma 19.15-20.15 Aerial Ring Open Level / Emmi
Tankosali:

Ma 17.00-18.00 Pole Spin Open / Emmi

Ma 18.05-19.05 Pole 2 / Emmi
 

Tiistai
Tankosali:

Ti 18.00-19.00 Pole Exotic / Katja

Ti 19.00-20.00 Fascia Method / Katja

Keskiviikko
Tanssisali:

Ke 18.30-19.30 Ilmajooga / Sini-Susanna

Tankosali:
Ke 16.15-17.15 Pole 1 / Sini-Susanna

Ke 17.20-18.20 Pole 2 / Sini-Susanna

 

Torstai
Tankosali:

To 17.00-18.00 Pole Start / Katja

To 18.10-19.10 Pole 1 / Katja

po_edited_edited.png

Syyslukukausi 23.8.2021-20.12.2021

Ei tunteja syyslomalla 18.-24.10.2021
Ei tunteja 5.-6.12.2021

*TUNTEJA PÄIVITETÄÄN!

 

Hämeenpuisto, Pyhäjärvenkatu 1B

Ma 16.30-17.30 Jazz Fusion Jatkotaso Aikuiset +16-v / Jasmin Geselle

Ma 17.30-18.30 Commercial 2 Jatkotaso / Jasmin Geselle

Ma 18.30-19.30 Heels 2 Jatkotaso / Jasmin Geselle
Ma 20.30-21.30 Modern +16-v / Karla

To 18.30-19.30 Commercial Koreografia Jatkotaso Aikuiset / Kimberly

To 19.30-20.30 Heels Jatkotaso Aikuiset/ Kimberly
Pe 17.00-18.00 Aerial Silk 1 / Sini-Susanna

Pe 18.00-19.00 Aerial Silk 2 / Sini-Susanna
La 9.30-10.30 Commercial / Heels vaihtuva tunti / Shanti

Su 13.00-14.00 Kehonhuolto / Elisa
Su 14.00-15.00 Ilmajooga / Elisa

Su 17.30-18.30 Twerk Alkeet Aikuiset  / Iida

Su 18.30-19.30 Twerk Jatkotaso Aikuiset  / Iida


Studio, Kauppakatu 6A 2krs. Tanssisali
Ma 18.00-19.00 Käsilläseisonta / Sini-Susanna
Ma 19.00-20.00 Aerial Ring 1 / Sini-Susanna
Ma 20.00-21.00 Aerial Ring 2 / Sini-Susanna

Ti 11.00-12.00 Aerial Open Level / Sini-Susanna
Ti 17.15-18.15 Reggaeton 1 / Angelina
Ti 18.15-19.15 Reggaeton 2 / Angelina
Ti 19.15-20.15 Hiphop / Marko
Ke 16.45-17.45 Hoop & Heels - Rengastunti koroilla / Sini-Susanna

Ke 17.45-18.45 Aerial Ring- vuoroviikoin Silk Open Level / Sini-Susanna
Ke 19.00-20.00 Aerial Silk Start / Mari
To 17.45-18.45 Aerial Ring Start / Mari
To 19.00-20.00 Twerk Tekniikka / Iida
To 20.00-21.00 Twerk Koreografia / Iida
La 9.30-10.30 Aerial Open Level / Iina

Su 16.00-17.00 Aerial Ring 2 / Terhi vuoroviikoin Iina

Su 17.00-18.00 Aerial Silk / Terhi vuoroviikoin Iina

Su 18.15-19.15 Reggaetón / Hely

Su 19.15-20.15 Heels K18 / Hely

Su 20.15-21.15 Commercial / Hely

Studio, Kauppakatu 6A 2krs. Tankosali
Ma 16.15-17.15 Pole 2 / Tintti
Ma 17.15-18.15 Pole Start / Tintti
Ma 18.15-19.15 Pole Spin / Tintti
Ma 19.15-20.15 Pole Exotic Alkeet / Juulia
Ma 20.15-21.15 Pole Exotic Jatkotaso / Juulia
Ti 16.30-17.30 Pole 3 / Sanni E.
Ti 17.30-18.30 Pole 1 / Sanni E.
Ti 18.30-19.30 Pole 2 / Sanni E.
Ti 19.30-20.30 Vaihtuva tunti / Sanni E. / Juulia
Ke 15.00-16.00 Pole 1 / Tintti
Ke 16.00-17.00 Pole Flow / Tintti
Ke 19.00-20.00 Pole Art / Sini-Susanna
Ke 20.00-21.00 Pole 3 / Sini-Susanna
To 19.30-20.30 - päivitetään / Henriikka
To 19.30-20.30 - päivitetään / Henriikka
Pe 17.30-18.30 Pole 1 / Mari
Pe 18.30-19.30 Pole 2 / Mari
La 9.00-10.00 Pole 2 / Sanni E.
La 10.00-11.00 Pole Flex/Acro / Sanni E.
Su 15.15-16.15 Pole Flow  / Krista

Su 16.15-17.15 Pole Exotic Open Level / Katja
Su 17.15-18.15 Spagaattitunti / Katja



YLÖJÄRVI: (PÄIVITETÄÄN KESÄKUUN AIKANA!)

Ylöjärvi, Teollisuustie 1, Tankosali (Päivitetään)
Ma 17.15-18.15 Pole 1 / Mari
Ma 19.15-20.15 Pole 2 / Mari

Ke 18.15-19.15 Pole 2 / Katja
Ke 19.15-20.15 Fascia Method / Katja
To 17.30-18.30 Pole Start / Katja
To 18.30-19.30 Pole Exotic / Katja
Pe 17.30-18.30 Pole 1 / Katja

Su 14.00-15.00 Pole Teema / Emmi

Ylöjärvi, Teollisuustie 1, Tanssisali
Ma 19.15-20.15 Twerk Alkeet +16-v / Iida
Ti 18.10-19.10 Ilmajooga / Sini-Susanna
Su 11.00-12.00 Aerial Ring Open Level / Emmi

PIDÄTÄMME OIKEUDEN TUNTIMUUTOKSIIN. TUNTEJA PÄIVITETÄÄN.