"Joulun taikaa"

Studio Moven Joulunäytökset lauantaina 11.12. Tampere-Talossa.

HUOM. 
Yleisöön tulevien +16-vuotiaiden on esitettävä saapuessaan koronapassi tai 72h sisään saatu negatiivinen koronatestitulos. Päätös ei toistaiseksi koske esiintyjiä.


Liput näytökseen tulevat myyntiin 11.11. klo 9.00 nettisivuillemme. 

Näytökset klo 12.00, klo 14.00 ja klo 16.00.


Lippujen hinnat:
15e
13e (alle 13-vuotiaat sekä eläkeläiset).
Ovelta ostettaessa + 2 euroa. Sylilapset veloituksetta.

Lämpimästi tervetuloa!

Opettajat tiedottavat oppilaita tarkemmista näytösohjeista marraskuun aikana.

KLO 12:00
1. Primejuniors Muodostelma / Kimberly
2. Show Minit 3-5-v Kangasala / Iida
3. Sirkus ja akrobatia 4-6-v Ylöjärvi / Iida 
4. Show Edistyneet +16-v Kangasala / Elviira
5. Emilia soolo
6.  Show Kids 6-9-v Kangasala / Noora
7. Baletti 6-9-v Ylöjärvi / Reija
8. Sirkus ja akrobatia 7-12-v Ylöjärvi / Iida
9. Commercial Juniors Hämeenpuisto / Karla
10. Show Intensive Hämeenpuisto / Karla ja Shanti
11. Emilia & Eevi duo


VÄLIAIKA

12. Primejuniors pienryhmä / Kimberly
13. Show Juniors Leinola / Pinja
14. Primejuniors pienryhmä / Kimberly
15. Show Juniors 2 Leinola / Pinja
16. Showtanssi & Akrobatia 12-16-v Kangasala / IIida 
17 Show ja Hiphop 10-15-v Ylöjärvi / Iida
18. Venla Keskinen Soolo
20. Tankosoolo Ellen
21. Tankosoolo Vilma
22. Tankosolo Sofi
23. Katrin & Oula Tankoduo
24. Henriikka Roo




Kenraaliharjoitus:
Tanssijat: Ti 7.12. Tykissä klo 17.00-18.00
Tankotanssijat To 9.12. Kauppakadulla 17.00-18.00
Opettaja ilmoittaa, mikäli ryhmä ei osallistu kenraaliharjoitukseen.


-----------------------------------------------


KLO 14:00
1. Henriikka Roo
2. Tankosoolo Silva
3. Tankosoolo Seela
4. Tankosoolo Lyydia
5. Tankosoolo Meea
6. Tankosoolo Nella
7. Pole Valmennusryhmä
8.  Show Minit 3-5-v Ikuri / Pinja
9.Minibaletti 3-5-v Rahola / Tiia
10. Show Kids 6-9-v Ikuri / Pinja
11. Baletti Lapset Studio / Reija
12. Baletti & Lastentanssi 6-9-v Rahola  / Tiia
14. Baletti 2 Juniorit Studio / Tiia
15. Show 10-13-v Ikuri / Pinja


   VÄLIAIKA 

16. PrimeDancers Pienryhmä / Kimberly
17. Hiphop Rahola 9-12-v / Elina
18. Baletti 1-2 Juniorit TYK / Tiia
19. Julianna & Vivian Duo 
20. PrimeDancers Pienryhmä / Kimberly ja Karla
21. Commercial 13-17-v Rahola / Elina
22. Primedancers Muodostelma / Kimberly
23. Mette Honkala Soolo
24. DANCEROUS / Sanni


Kenraaliharjoitukset:
Tanssijat Ti 7.12. Tykissä klo 18.00-19.00
Tankotanssijat To 9.12. Kauppakadulla 17.00-18.00
Opettaja ilmoittaa, mikäli ryhmä ei osallistu kenraaliharjoitukseen.

------------------------------------------


KLO 16:00
1. DANCEROUS / Sanni
2. Tiia Laitinen soolo
3. SHOWLICIOUS Ylöjärvi / Iida
4. ida Lehkonen Soolo
5. Baletti 2-3 Jatkotaso/Edistyneet +16-v Aikuiset / Tiia
6. Commercial Dance Studio / Hely
7. Reija Laarne Soolo 
8. Twerk Alkeet Kangasala / Iida
9. Nykytanssi Jatkotaso Aikuiset / Tiia


VÄLIAIKA

10. Commercial Intensive / Jasmin
11. Broadway Jazz / Hely
12. Tiia Toivonen soolo
13. TWERKALICIOUS X SASSY SHAKERS / Iida
14. Prime´S Muodostelma / Sanni
15. Repertuaaritunti / Kärkitossut Aikuiset / Tiia
16. Saana ja Reija duo
17. Mette ja Paula duo
18. Vivian T Soolo
19. PRIME´S Pienryhmä / Sanni



Kenraaliharjoitukset:
Tanssijat: Ti 7.12. Tykissä klo 19.00-20.00