nuorisopassi-logo.png

SYYSLUKUKAUSI / LUKUKAUSIRYHMÄT

Syyskausi 22.8.-9.12.2022
Ei tunteja 17.–23.10., ei tunteja 5.-6.12.
Joulunäytös 10.12.2022

Kevätkausi 23.1.-12.5.2023
Ei tunteja hiihtolomalla 27.2.-5.3., ei tunteja pääsiäisenä 6.-10.4., ei tunteja vappuna 30.4.-1.5.

Kevätnäytös 13.5.2023

KEVÄTLUKUKAUSI / ILMOITTAUTUMINEN

Paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä. Ilmoittautuminen on sitova.
Lisätietoja ryhmistä: office@studiomove.fi



SÄÄNNÖT

 

 


 

 

Pyhäjärvenkatu 1B:

  • Ma 16.30-17.30 Tanssitekniikka Juniorit / Emilia S.  

  • Ti 17.45-18.45  Studio Move Intensive Juniorit  (Ma+Ti) / Reija ja Saana

  • Ke 16.30-17.15 Showtanssi n.6-9-v / Sanni

  • To 16.30-17.30 Primejuniors pienryhmä / Kimberly

  • To 17.30-18.30 Primejuniors muodostelma / Kimberly

  • To 18.30-19.30 Primejuniors pienryhmä / Kimberly

  • Pe 16.00-17.00 Aerial Juniors 10-15-v Jatkotaso / Sini-Susanna

  • Su 13.15-14.00 Ilmajooga Juniorit / Elisa
     

Kauppakatu 6A, 2.krs.:

  • Ma 16.00-17.00 Broadway Jazz Juniorit 10-15-v  / Hely

  • Ti 16.00-17.00 Baletti 1-2 Juniorit : Dany

  • Ti 17.00-17.30 Kärkitossutunti Juniorit / Dany

  • Ke 16.00-17.15 Lyrical Jazz Juniorit / Sanni

  • La 10.45-11.15 Minibaletti 4-5-v- / Reija 

  • La 11.15-12.00 Baletti 6-9-v / Reija

  • La 12.00-13.00 Baletti 10-15-v Jatkotaso / Reija

  • La 13.00-14.00 Show & Contemporary Jazz  Juniorit / Reija

  • Su 14.30-15.30 Aerial Juniors Alkeet 10-15-v / Iina

  • Su 15.30-16.15 Aerial Kids Alkeet  7-9-v / Iina

Kauppakatu 6A, 2.krs. Tankosali:

TYK:

 

Ylöjärvi, Teollisuustie 1, Tanssisali:

  • Ma 16.30-17.15 Sirkus ja akrobatia 5-6-v / Iida

  • Ma 17.15-18.15 Sirkus ja akrobatia 7-10-v/Iida

  • Ma 18.15-19.15 Show ja hiphop 10-15-v / Iida

  • TÄYNNÄ! Ti 17.45-18.30  Ilma-akrobatia 7-9-v / Anniina 

  • Ti 18.30-19.30  Ilma-akrobatia 10-15-v / Anniina 

  • To 17.00-17.45 Aerial Kids alkeet 7-9-v / Emma 

  • To 18.00-18.45 Showtanssi 9-12-v / Emma 

  • To 18.45-19.45 Commercial Dance +13-v / Emma 


Ylöjärvi, Teollisuustie 1, Tankosali:

  • Ma 17.15-18.15 Pole Juniors Jatkotaso / Mari 

  • Ke 16.30-17.30 Pole Juniors 10-15-v Alkeet / Katja 

  • Ke 17.30-18.30 Pole Juniors Jatkotaso  / Katja

  • To 17.00-18.00 Pole Kids 6-9-v Alkeet / Katja 

LEINOLA, PERHELIIKUNTAKESKUS HIPPA

  • Ma 17.30-18.15 Show 6-9-v / Noora  

  • Su 14.30-15.30 Show 10-12-v / Pinja  

  • Su 15.30-16.30 Show 13-15-v / Pinja  

IKURI, IKURIN VIRELÄ

  • To 17.30-18.00 Show Minit 4-5-v / Saana

  • To 18.00-18.45 Show Kids 6-9-v / Saana

  • To 18.45-19.45 Show 10-14-v / Saana


 

KOETANSSI 22.5. 20.00-21.00 PYHÄJÄRVENKATU 1B (5).png
KOETANSSI 22.5. 20.00-21.00 PYHÄJÄRVENKATU 1B (7).png
KOETANSSI 22.5. 20.00-21.00 PYHÄJÄRVENKATU 1B (6).png

OPETTAJAT

Kimberly Idigpio
Hely Nylund
Iida Suuniitty
Emilia Salonen
Sanni Nylund
Dany Reiner-Salonen
Reija Laarne
Saana Strömberg
Anniina Nurmi
Henriikka Roo
Mari Mäki
Katja Mäkynen
Emma Nordvall
Sini-Susanna Paavilainen
Pinja Putkonen
Iina Peritalo
Elisa Piispanen