LUKUKAUSITUNNIT 2022-2023

Syyskausi 22.8.2022-9.12.2022
Joulunäytös 10.12.2022 Tampere-talossa

MAKSUTON KOKEILUVIIKKO 22.8.-28.8.


Kevätkausi 23.1.2023-12.5.2023
Kevätnäytös 13.5.2023 Tampere-talossa

Ei tunteja 17.-23.10.2022 eikä 5.-6.12.2022
Ei tunteja 27.2.-5.3.2023, ei tunteja 6.4.-10.4.2023., ei tunteja 30.4.-1.5.2023

 

PYHÄJÄRVENKATU 1B

Ma 16.30-17.30 Tanssitekniikka Juniorit / Emilia

Ma 17.30-18.30 Tanssitekniikka Aikuiset / Emilia 

Ma 18.30-20.00 Studio Move Intensive Aikuiset Ma+Ti / Joel

Ti 17.45-18.45  Studio Move Intensive Juniorit  (Ma+Ti) / Reija ja Saana 
Ti 18.45-19.45 Heels Aikuiset Jatkotaso  / Jenny S.  
Ti 19.45-20.45 Jazz Fusion Aikuiset  Jatkotaso / Jenny S. 
Ti 20.45-21.45 
Pienryhmä / Jenny S. 
Ke 17.15-18.30 Broadway Jazz Jatkotaso Aikuiset / Hely  
Ke 18.30-19.30
DANCEROUS Show/Heels +18-v Jatkotaso / Sanni
Ke 19.30-21.00
PRIME´S Muodostelma +31-v / Sanni (Täynnä - seuraava koetanssi lokakuussa!)

To 16.30-17.30 Primejuniors pienryhmä / Kimberly
To 17.30-18.30
Primejuniors muodostelma / Kimberly
To 18.30-19.30
Primejuniors pienryhmä / Kimberly
Pe 16.00-17.00 Aerial Juniors 10-15-v Jatkotaso / Sini-Susanna 
Pe 17.00-18.00 Aerial Silk Valmennusryhmä Aikuiset / Sini-Susanna 

Su 13.15-14.00 Ilmajooga Juniorit / Elisa 
Su 15.45-16.45 Twerk Sensual / Iida 
Su 16.45-17.45 Twerk Alkeet / Iida 
Su 17.45-18.45 Twerk Jatkotaso / Iida
Su 19.00-20.30
TWERKALICIOUS / Iida

KAUPPAKATU 6A 2.KRS. TANSSISALI

Ma 16.00-17.00 Broadway Jazz Juniors 10-15-v  Alkeet  / Hely
Ma  17.00-18.00 Broadway Jazz Alkeet / Hely 
Ti 16.00-17.15 Baletti 1-2 Juniorit / Dany
Ti 17.15-18.00 Kärkitossutunti Juniorit / Dany 
Ti 18.00-19.15 Baletti 2-3 Aikuiset / Dany
Ti 19.15-20.15 Baletin Repertuaaritunti Aikuiset / Dany

La 10.45-11.15 Minibaletti 4-5-v- / Reija  

La 11.15-12.00 Baletti 6-9-v / Reija 
La 12.00-13.00 Baletti 10-15-v Jatkotaso / Reija 
La 13.00-14.00 Show & Contemporary Jazz  Juniorit / Reija
Su 14.30-15.30 Aerial Juniors Alkeet 10-15-v / Iina
Su 15.30-16.15 Aerial Kids Alkeet  7-9-v / Iina 
Su 18.00-19.00 Commercial Alkeet/Alkeisjatko Aikuiset / Hely 

Su 19.00-20.00 Heels Alkeet/Alkeisjatko Aikuiset  / Hely

KAUPPAKATU 6A 2.KRS. TANKOSALI

To 15.30-16.30 Pole Kids Jatkotaso 7-10-v / Henriikka Roo 
To 16.30-17.30
Soolokisaajien Valmennusryhmä Lapset  / Henriikka Roo 
To 17.30-18.45
Soolokisaajien Valmennusryhmä Juniorit / Henriikka Roo 
To 18.45-20.00
Showryhmä Juniorit  / Henriikka Roo 
Pe 15.30-16.30 Pole Kids 8-11-v Alkeet  / Henriikka
Pe 16.30-17.30 Pole Juniors 12-15-v Alkeet / Henriikka 

La 10.00-11.00 Pole Kids Alkeet 6-9-v / Henriikka 
La 11.00-12.00
Soolokisaajien Valmennusryhmä Lapset / Henriikka 
La 12.00-13.00
Soolokisaajien Valmennusryhmä Juniorit / Henriikka 
La 13.00-14.00
Showryhmä Juniorit / Henriikka 
La 14.00-15.00 Pole Kids 7-11-v / Henriikka 
La 15.00-16.00 Pole Juniors 12-15-v Jatkotaso / Henriikka 


 

TAMPEREEN YHTEISKOULUN LUKIO 

Ti 17.45-19.15 Studio Move  Intensive Aikuiset / Hely
Ke 16.30-18.30
Primejuniors / Kimberly 
Ke 18.30-20.30
Primedancers / Kimberly 
 

YLÖJÄRVI, TEOLLISUUSTIE 1 TANKOSALI

Ma 17.15-18.15 Pole Juniors Jatkotaso / Mari 

Ke 16.30-17.30 Pole Juniors 10-15-v Alkeet / Katja 
Ke 17.30-18.30 Pole Juniors Jatkotaso  / Katja 

To 17.00-18.00 Pole Kids 6-9-v Alkeet / Katja

YLÖJÄRVI, TEOLLISUUSTIE1 TANSSISALI

Ma 16.30-17.15 Sirkus ja akrobatia 5-6-v / Iida 
Ma 17.15-18.15 Sirkus ja akrobatia 7-10-v/Iida
Ma 18.15-19.15 Show ja hiphop 10-15-v / Iida 
Ma 19.15-20.15 Showlicious - Showtanssiryhmä aikuisille / Iida 

Ti 17.45-18.30  Ilma-akrobatia  7-9-v / Anniina  
Ti 18.30-19.30  Ilma-akrobatia 10-15-v / Anniina 

To 17.00-17.45 Ilma-akrobatia  7-9-v / Emma  

To 18.00-18.45 Showtanssi 9-12-v / Emma 

To 18.45-19.45 Commercial Dance +13-v / Emma 

HIPPA, LEINOLA, Vestonkulma 2

Ma 17.30-18.15 Show 6-9-v / Noora

Su 14.30-15.30 Show 10-12-v / Pinja  

Su 15.30-16.30 Show 13-15-v / Pinja