Lukujärjestys aikuiset kausi 2020-2021
(Lukukausitunnit)

LUKUKAUSITUNTIEN KAUDEN PÄIVÄMÄÄRÄT

Kesäkausi loppuu 27.8.2020.

Syyskausi alkaa 31.8.2020.

Syyskausi 31.8.-11.12.2020

Ei tunteja syyslomaviikolla 42: 12.-18.10., isänpäivänä 8.11., itsenäisyyspäivän aattona 5.12. ja Itsenäisyyspäivänä 6.12.

Kevätkausi 11.1.2021-7.5.2021

Ei tunteja talvilomaviikolla 8: 22.-28.2.2021, pääsiäisenä to 1.4- ma 5.4., vapunaattona 30.4. ja vappuna 1.5.


 

Studio, Rauhankatu 15 (Käynti Koulukadun puolelta)

KESKIVIIKKO
TANSSISALI
Ke 18.30-19.30 Show Aikuiset / Varpu 
LÄHES TÄYNNÄ!
Ke 19.30-20.30 Lyrical Jazz Aikuiset / Varpu LÄHES TÄYNNÄ! 

TANKOSALI
19.30-20.30 Pole Exotic / Terhi

 

TORSTAI
To 16.30-17.30 Heels (Tuntia suositellaan jo tanssia harrastaneille) / Varpu
To 18.45-19.45 Street & Hip Hop, aikuiset alkeet / Varpu
TÄYNNÄ!
To 19.45-21.00 Street & Hip Hop, aikuiset jatkotaso / Varpu 


Bolero / Flying Steps

MAANANTAI
Ma 18.00-19.00 Baletti nuoret ja aikuiset, alkeet ja jatkotaso / Varpu
Ma 19.00-20.30 PrimeLadies, show jatkotaso +31v / Varpu

 

 

Irtotunneille voit osallistua silloin kun sinulle sopii - aloittaa voit koska tahansa!


IRTOTUNTIEN KAUDEN PÄIVÄMÄÄRÄT:
Kesäkausi loppuu 27.8.2020.
Syyskausi alkaa 31.8.2020.

Syyskausi 31.8.-11.12.2020

Ei tunteja syyslomaviikolla 42: 12.-18.10., isänpäivänä 8.11., itsenäisyyspäivän aattona 5.12. ja Itsenäisyyspäivänä 6.12.

Kevätkausi alkaa 11.1.2021

Ei tunteja talvilomaviikolla 8: 22.-28.2.2021, pääsiäisenä to 1.4- ma 5.4., vapunaattona 30.4. ja vappuna 1.5., äitienpäivänä 9.5., helatorstaina 13.5.


Studio, Rauhankatu 15 (Käynti Koulukadun puolelta)

MAANANTAI
TANSSISALI

16.45-17.45 AERIAL SILK START / MARI
17.45-18.45 AERIAL SILK 1-2 / MARI
19.00-20.00 SOLO SALSA / ANNEMARI
20.00-21.00 REGGEATON OPEN LEVEL / ANNEMARI

TANKOSALI
16.00-17.00 POLE TRAINING
17.00-18.00 POLE START/ TANJA
18.00-19.00 POLE 1 / ANA
19.00-20.00 POLE 2 / ANA


TIISTAI
TANSSISALI

18.30-19.30 AERIAL RING / SILK TRAINING (vuoroviikoin)
19.45-20.45 ILMAJOOGA / KATI

TANKOSALI
16.30-17.30 POLE TRAINING
17.30-18.30 POLE 2 / TANJA
18.30-19.30 POLE FLOW / MARIA N.
19.30-20.30 POLE 1 / MARIA N.


KESKIVIIKKO
TANKOSALI

18.30-19.30 POLE 3 /  MILKA

TORSTAI
TANKOSALI
18.15-19.15 POLE POWER / TANJA
19.15-20.15 POLE DANCE / TANJA

 

PERJANTAI
TANKOSALI
16.30-17.30 POLE 1 / NETTAN
17.45-18.45 POLE BURLESKI / POLE HEELS (vuoroviikoin) / NETTAN
19.00-20.00 POLE SPIN 1-3 / NETTAN

LAUANTAI
TANSSISALI
09.30-10.30 ILMAJOOGA / LINDA

SUNNUNTAI
TANSSISALI

17.30-18.30 AERIAL RING 1-2 / MARI / TERHI (vuoroviikoin)
18.30-19.30 AERIAL RING START / MARI
19.45-20.45 AKROBATIA & KÄSILLÄSEISONTA / MARI

TANKOSALI
14.00-15.00 POLE FLEX / MILKA
15.00-16.00 POLE TRAINING
16.00-17.00 POLE 3 / MILKA / TERHI (vuoroviikoin)
17.00-18.00 POLE 2 / MARIA K.
18.00-19.00
POLE START / KATI (HUOM! vain 28.9.asti)
19.00-20.00 KEHONHUOLTO / KATI

Lukujärjestys aikuiset SYKSY 2020
(irtotunnit)

STUDIO MOVE 2020 1983853-2