Lukujärjestys aikuiset kausi 2020-2021
(Lukukausitunnit)

0H_edited.jpg




LUKUKAUSITUNTIEN KAUDEN PÄIVÄMÄÄRÄT
 

Kevätkausi 11.1.2021-7.5.2021

Ei tunteja talvilomaviikolla 8: 22.-28.2.2021, pääsiäisenä to 1.4- ma 5.4., vapunaattona 30.4. ja vappuna 1.5.


 

Studio, Rauhankatu 15 (Käynti Koulukadun puolelta)

KESKIVIIKKO
TANSSISALI
Ke 18.30-19.30 Show Aikuiset / Varpu 
 TÄYNNÄ
Ke 19.30-20.30 Lyrical Jazz Aikuiset / Varpu TÄYNNÄ
 

TORSTAI
To 16.30-17.30 Heels (Tuntia suositellaan jo tanssia harrastaneille) / Varpu 
TÄYNNÄ 
To 18.45-19.45 Street & Hip Hop, aikuiset alkeet / Varpu TÄYNNÄ 
To 19.45-21.00 Street & Hip Hop, aikuiset alkeet & jatkotaso / Varpu 


Bolero / Flying Steps

MAANANTAI
Ma 18.00-19.00 Baletti nuoret ja aikuiset, alkeet ja jatkotaso / Varpu
Ma 19.00-20.30 PrimeLadies, show jatkotaso +31v / Varpu

 

 

jl.jpg

Irtotunneille voit osallistua silloin kun sinulle sopii - aloittaa voit koska tahansa!


IRTOTUNTIEN KAUDEN PÄIVÄMÄÄRÄT:

Kevätkausi alkaa 11.1.2021

Ei tunteja talvilomaviikolla 8: 22.-28.2.2021, pääsiäisenä to 1.4- ma 5.4., vapunaattona 30.4. ja vappuna 1.5., äitienpäivänä 9.5., helatorstaina 13.5.


Studio, Rauhankatu 15 (Käynti Koulukadun puolelta)

MAANANTAI
TANSSISALI

16.45-17.45 AERIAL SILK START / CHARLOTTA
17.45-18.45 AERIAL SILK 1-2 / CHARLOTTA
19.00-20.00 SHOW LATIN / ANNEMARI


TANKOSALI
16.00-17.00 POLE TRAINING
17.00-18.00 POLE START/ TANJA
18.00-19.00 POLE 1 / ANA
19.00-20.00 POLE 2 / ANA


TIISTAI
TANSSISALI

18.45-19.45 AERIAL RING / SILK TRAINING (vuoroviikoin)
20.00-21.00 ILMAJOOGA / KATI

TANKOSALI
16.30-17.30 POLE TRAINING
17.30-18.30 POLE 2 / TANJA
18.30-19.30 POLE FLOW / MARIA N.
19.30-20.30 POLE 1 / MARIA N.


KESKIVIIKKO
TANKOSALI

18.30-19.30 POLE 3 /  MILKA

TORSTAI
TANKOSALI
18.15-19.15 POLE POWER / TANJA
19.15-20.15 POLE DANCE / TANJA

 

PERJANTAI
TANKOSALI
16.30-17.30 POLE 1 / NETTAN
17.45-18.45 POLE BURLESKI / POLE HEELS (vuoroviikoin) / NETTAN
19.00-20.00 POLE SPIN 1-3 / NETTAN

LAUANTAI
TANSSISALI
09.30-10.30 ILMAJOOGA / LINDA
TANKOSALI
12.00-13.00 POLE 2 / MILKA


SUNNUNTAI
TANSSISALI

17.30-18.30 AERIAL RING 1-2 / CHARLOTTA / TERHI (vuoroviikoin)
18.30-19.30 AERIAL RING START / CHARLOTTA / TERHI (vuoroviikoin)

TANKOSALI

11.30-12.30 POLE 1 / MILKA

14.00-15.00 POLE FLEX / MILKA

15.00-16.00 POLE 3 / MILKA
16.00-17.00 POLE TRAINING

17.00-18.00 POLE 2 / MARIA K.

18.00-19.00 POLE START / KATI 

19.00-20.00 KEHONHUOLTO / KATI
 

Irtotuntien lukujärjestys aikuiset
KEVÄT 2021