natali.jpg

LUKUJÄRJESTYS TAMPERE  KEVÄT 2021

Kausitunnit ovat viikottain saman ryhmän kanssa eteneviä tunteja.
HUOM. KOKEILUKERTA 15E - ILMOITTAUDU   KOKEILUKERRALLE  OFFICE@STUDIOMOVE.FI
 

Kevätkausi 18.1.-16.5.2021
Ei tunteja pääsiäisenä 1.-5.4. eikä vappuaattona 30.4. ja vappuna 1.5.
Lisätuntialennus -50e jokaisesta seuraavasta lisätunnista.
Ensimmäinen tunti on normaalihintainen
, lisätuntialennus on voimassa toisesta tunnista lähtien.
Perhealennus -10% samassa taloudessa asuville.
Opiskelija-alennus -10% on voimassa toisen asteen jälkeen suoritettavista opinoista.
Kortti on näytettävä ensimmäisen tunnin jälkeen opettajallesi tai vastaanottohenkilöllemme.

 PYHÄJÄRVENKATU 1B

Maanantai
16.00-17.00 Commercial dance 12-17-v, jatkotaso / Jasmin Geselle 
( TÄYNNÄ!)

Tiistai

17.45-19.00 Show Intensive 10-14-v / Sanni ( TÄYNNÄ!)

Keskiviikko

117.00-18.15 Show Intensive 15-17-v / Sanni ( TÄYNNÄ!)

Torstai
16.30-17.30 Primejuniors pienryhmä / Kimberly

17.30-18.30 Tekniikka 2-3 / Kimberly ( TÄYNNÄ!)
 18.30-19.30 Commercial / Kimberly ( TÄYNNÄ!)

Sunnuntai
11.00-12.00 Tekniikka 1 / Emilia 
( TÄYNNÄ!)
12.00-13.00 Tekniikka 2-3 / Emilia ( TÄYNNÄ!)

 

KAUPPAKATU 6A, 2. KRS

Torstai

16.15-17.15 Aerial Juniors 10-14v / Milla ( TÄYNNÄ!)
16.30-18.00 Tankotanssin Valmennusryhmä -  (harjoitukset to+la) / Henriikka Roo
18.00-19.00 Pole Minit 6-9v Tankotanssin alkeet  / Henriikka Roo 
( TÄYNNÄ!)

17.15-18.00 Aerial Kids - Ilma-akrobatia  6-8v / Milla
18.00-19.00 Aerial Kids - Ilma - akrobatia  Jatkotaso  / Milla

 

Perjantai
15.30-16.30 Pole Minit ja Lapset Tankotanssin alkeet (Uusi!) / Henriikka
16.30-17.30 Pole 6-10v  Alkeet / Henriikka Roo
( TÄYNNÄ!)

Lauantai

11.45-12.45 Baletti 2 Jatkotaso lapset / Tiia ( TÄYNNÄ!)
12.00-13.00 Pole 8-12v Tankotanssin jatkotaso  / Henriikka Roo ( TÄYNNÄ!)

13.00-14.00 Tankotanssin Valmennusryhmä (harjoitukset to+la) / Henriikka Roo

14.00-15.00 Pole Minit 6-9v Tankotanssin jatkotaso  / Henriikka Roo

15.00-16.00 Pole / Tankotanssi Juniors 12-15v Alkeet  ja jatkotaso / Henriikka Roo ( TÄYNNÄ!)

Blue Sparkles Modern Elegant New Year Pa

TAMPELLA, JUHLATALONKATU 7

Tiistai
17.00-18.00 Baletti 1 nuoret / Tiia 
( TÄYNNÄ!)
18.00-19.00 Baletti 2 nuoret ja aikuiset / Tiia ( TÄYNNÄ!)

 

Sunnuntai

15.45-16.45 Lasten ilmajooga 7-12v / Elisa

 

 

 

 

TYK, HALLITUSKATU 32

Maanantai
16.30-18.30 Primejuniors muodostelma

 

Tiistai

17.30-18.30 Reggaetón 1 +15v / Angelina (LÄHES TÄYNNÄ!)
18.30-20.00 Reggaetón 2 jatkotaso +15v / Angelina

Keskiviikko
17.00-18.00 Commercial juniorit alkeet / Iida

IKURIN VIRELÄ, Tuohikorventie 27 B, 33340
 

Torstai

17.15-18.00 Lastentanssi 3-5-v / Pinja (LÄHES TÄYNNÄ!)

18.00-18.45 Show 6-8-v / Pinja (TÄYNNÄ!)

18.45-19.45 Show 9-13-v, alkeet ja jatko / Pinja (TÄYNNÄ)

 

 

 

 

RAHOLAN LIIKUNTAKESKUS
 

Maanantai

18.00-19.00 Show ja hiphop  8-12-v / Lotta

19.00-20.00 Commercial Dance 12-17v /Lotta

Torstai
17.45-18.30 Lastentanssi 5-7-v / Tiia

 

 

 

 

LEINOLA (Hippa) Vestonkulma 2

Sunnuntai
13.45-14.45 Show 8-10v / Iida ( alasali )
14.45-16.00 Show 11-15v alkeet ja jatkotaso (alasali) / Iida

 

 

 

 

KANGASALA, Kangasalantie 960

 

Tiistai

18.30-19.45 Show Intensive 12-16v jatkotaso (harjoitukset ti + ke) / Elviira

Keskiviikko

17.00-17.45 Lastentanssi 3-5-v / Veera (TÄYNNÄ!)
17.45-18.30 Showtanssi 6-8v / Veera
18.30-19.30 Show 9-13v alkeet ja jatkotaso / Elviira

19.30-20.30 Show Intensive 12-16v ( harjoitukset ti+ ke ) / Elviira

 

 

 

 

YLÖJÄRVI, Teollisuustie 1

Maanantai
17.00-18.00 Pole Kids jatkotaso 7-13v / Mari
17.15-18.00 Sirkus ja akrobatia 4-6-v / Iida
18.00-19.00 Akrobatia 7-12-v  / Iida

 

Tiistai
UUSI RYHMÄ! 17.15-18.15 Pole Kids / Tankotanssin alkeet 7-13-v / Katja

Keskiviikko

Ke 17.00-18.00 Pole Kids / Tankotanssin jatkotaso 6-9-v / Katja
Ke 18.00-19.00 Pole Kids / Tankotanssin jatkotaso 10-13-v / Katja

Perjantai

16.00-17.00 Aerial Kids / Ilmajooga 6-9-v / Sini ( TÄYNNÄ!)
17.00-18.00 Aerial Kids / Ilmajooga 10-13v / Sini

Lauantai

La 10.45-11.45 Lapsi & Vanhempi / vaihtuva laji, suunnattu 7-11-v lapsille yhdessä aikuisen kanssa / Sini / Hinta 140€ (Kurssin hinta sisältää yhden aikuisen ja yhden lapsen.Yhteensä 10 kertaa: 16.1.-.27.3.2021. Lajeina: Ilmajooga, akrobatia, tankotanssi ja rengastrapetsi.) Opettajana Sini.

 ( TÄYNNÄ!)

 

Sunnuntai
Su 17.30-18.30 Show & Hip Hop 9-12-v / alkeet ja jatko / Lotta  ( TÄYNNÄ!)

 

 

Blue Sparkles Modern Elegant New Year Pa