LUKUJÄRJESTYS TAMPERE 2020-2021

Kausitunnit ovat viikottain saman ryhmän kanssa eteneviä tunteja.
 
Syyskausi 31.8.-12.12.2020
Joulunäytös 12.12. Tampere-talossa.
Ei tunteja syyslomaviikolla 12.-18.10., itsenäisyyspäivän aattona 5.12. eikä itsenäisyyspäivänä 6.12.

Kevätkausi 11.1.-8.5.2021
Kevätnäytös 8.5.2021. Tampere-talossa.
Ei tunteja talvilomaviikolla 1.-7.3., pääsiäisenä 1.-5.4. eikä vappuaattona 30.4. ja vappuna 1.5.
Lisätuntialennus -50e jokaisesta seuraavasta lisätunnista.
Ensimmäinen tunti on normaalihintainen
, lisätuntialennus on voimassa toisesta tunnista lähtien.
Perhealennus -10% samassa taloudessa asuville.
Opiskelija-alennus -10% on voimassa toisen asteen jälkeen suoritettavista opinoista.
Kortti on näytettävä ensimmäisen tunnin jälkeen opettajallesi tai vastaanottohenkilöllemme.

 PYHÄJÄRVENKATU 1B

Maanantai
16.00-17.00 Commercial dance 12-17-v, jatkotaso / Jasmin Geselle

Tiistai
17.00-18.00 Show Intensive 7-11-v / Sanni

18.00-19.15 Show Intensive 12-14-v / Sanni

Keskiviikko

16.30-17.45 Show Intensive 15-17-v / Sanni

Torstai
16.30-17.30 Primejuniors pienryhmä / Kimberly

17.30-18.30 Tekniikka 2-3 / Kimberly
18.30-19.30 Commercial / Kimberly

Sunnuntai

18.15-19.15 Twerk alkeet K16 / Iida

 

KAUPPAKATU 6A, 2. KRS

Maanantai
16.15-17.45 Susannan pienryhmä +12v

Keskiviikko

16.00-17.00  Hip Hop 10-15-v / Marko

17.00-17.45 Hip Hop 6-9-v / Marko

Torstai

16.15-17.15 Aerial Juniors 10-14v / Milla
16.30-18.00 Tankotanssin Valmennusryhmä -  (harjoitukset to+la) / Henriikka Roo

17.15-18.00 Aerial Kids - Ilma-akrobatia  6-8v / Milla
18.00-19.00 Aerial Kids - Ilma - akroatia  Jatkotaso  / Milla

 

Lauantai
11.00-11.45 Lastentanssi 5-7-v / Tiia

11.45-12.45 Baletti 2 Jatkotaso lapset / Tiia
13.00-13.30 Lastentanssi 3-4-v / Tiia
12.00-13.00 Pole Kids / Tankotanssi 9-11v Alkeet / Henriikka Roo

13.00-14.00 Tankotanssin Valmennusryhmä (harjoitukset to+la) / Henriikka Roo

14.00-15.00 Pole Kids / Tankotanssi 6-8v Alkeet / Henriikka Roo

15.00-16.00 Pole / Tankotanssi Juniors 12-15v Alkeet / Henriikka Roo

 

 

TAMPELLA, JUHLATALONKATU 7

Tiistai
17.00-18.00 Baletti 1 nuoret / Tiia
18.00-19.00 Baletti 2 nuoret ja aikuiset / Tiia

 

Sunnuntai

15.45-16.45 Lasten ilmajooga 7-12v / Elisa

 

 

 

 

TYK, HALLITUSKATU 32

Maanantai
16.30-18.30 Primejuniors muodostelma

 

Tiistai

17.30-18.30 Reggaetón 1 +15v / Angelina
18.30-20.00 Reggaetón 2 jatkotaso +15v / Angelina

Keskiviikko
17.30-18.30 Commercial Juniorit Alkeet / Iida
18.30-19.30 Commercial Aikuiset Alkeet / Iida

IKURIN VIRELÄ, Tuohikorventie 27 B, 33340
 

Torstai

17.15-18.00 Lastentanssi 3-5-v / Emma

18.00-18.45 Show 6-8-v / Emma

18.45-19.45 Show 9-13-v, alkeet ja jatko / Emma

 

 

 

 

RAHOLAN LIIKUNTAKESKUS
 

Maanantai

17.15-18.00 Lastentanssi 6-8-v / Emma

18.00-19.00 Show 9-12-v / Emma

19.00-20.00 Commercial Dance 12-17v / Emma

Keskiviikko
17.00-18.00 Hip Hop 11-15-v / Emma
18.00-19.00 Hip Hop 7-10v / Emma

Torstai
17.15-17.45 Lastentanssi 3-4v / Tiia
17.45-18.30 Lastentanssi 5-7-v / Tiia

 

 

 

 

LEINOLA (Hippa) Vestonkulma 2

Sunnuntai
12.45-13.30 Lastentanssi 5-7v / Iida ( yläsali )
13.45-14.45 Show 8-10v / Iida ( alasali )
14.45-16.00 Show 11-15v alkeet ja jatkotaso (alasali) / Iida

 

 

 

 

KANGASALA, Kangasalantie 960

Maanantai
16.00-17.00 Akrobatia 12-17-v / Lida
17.00-17.45 Sirkus ja akrobatia 4-6-v / Lida
17.45-18.45 Akrobatia 7-11-v / Lida
18.45-19.45 Akrobatia 7-11-v Jatkotaso / Lida
 

Tiistai

18.30-19.45 Show Intensive 12-16v jatkotaso (harjoitukset ti + ke) / Elviira

Keskiviikko

17.00-17.45 Lastentanssi 3-5-v / Veera
17.45-18.30 Showtanssi 6-8v / Veera
18.30-19.30 Show 9-13v alkeet ja jatkotaso / Elviira

19.30-20.30 Show Intensive 12-16v ( harjoitukset ti+ ke ) / Elviira

Sunnuntai
16.30-17.30 Street &  Commercial 12-17v / Iida

 

 

 

 

YLÖJÄRVI, Teollisuustie 1

Maanantai
17.00-18.00 Pole Kids jatkotaso 7-13v / Mari
17.15-18.00 Sirkus ja akrobatia 4-6-v / Iida
18.00-19.00 Akrobatia 7-12-v jatkotaso / Iida
19.00-20.00 Akrobatia 7-12-v alkeet / Iida
20.00-21.00 Aikuisten tanssitunti, useita lajeja / Iida

 

Keskiviikko

17.00-18.00 Pole Kids alkeet 6-9-v / Katja
18.00-19.00 Pole Kids alkeet 10-13-v / Katja

Perjantai

16.00-17.00 Aerial Kids / Ilmajooga 6-9-v / Sini
17.00-18.00 Aerial Kids / Ilmajooga 10-13v / Sini

Lauantai
10.00-10.45 Lapsi & vanhempi / vaihtuva laji
suunnattu 4-6-v lapsille yhdessä aikuisen kanssa. Kurssi sisältää 1 aikuisen ja 1 lapsen.
Yhteensä 13 kertaa. Lajeina: ilmajooga, akrobatia, tankotanssi ja rengas.)


10.45-11.40 Lapsi & vanhempi / vaihtuva lajisuunnattu 7-11v-v lapsille yhdessä aikuisen kanssa. Kurssi sisältää 1 aikuisen ja 1 lapsen.Yhteensä 13 kertaa. Lajeina: ilmajooga, akrobatia, tankotanssi ja rengas.)

 

Sunnuntai
14.15-15.00 Lastentanssi 3-5-v / Veera

15.00-16.00 Showtanssi 6-9-v / Veera

17.30-18.30 Show ja hiphop 9-12-v alkeet ja jatkotaso / Emma

18.30-19.30 Show ja hiphop 13-17v alkeet ja jatktaso / Emma

 

 

STUDIO MOVE 2020 1983853-2