Lukujärjestys lapset ja nuoret

kausi 2020-2021

Syyskausi alkaa 31.8.2020.

Syyskausi 31.8.-11.12.2020

Ei tunteja syyslomaviikolla 42: 12.-18.10., isänpäivänä 8.11., itsenäisyyspäivän aattona 5.12. ja Itsenäisyyspäivänä 6.12.

 

Kevätkausi 11.1.-7.5.2020

Ei tunteja talvilomaviikolla 8: 22.-28.2.2021, pääsiäisenä to 1.4- ma 5.4., ei tunteja vapunaattona 30.4. tai vappuna 1.5.)



 

STUDIO, RAUHANKATU 15 (KÄYNTI KOULUKADUN PUOLELTA)

 

TIISTAI

Tanssisali

Ti 16.30-17.30 Aerial kids 2 / Ilma-akrobatia 10-14-v jatkotaso / Charlotta (varalla Linda)

Ti 17.30-18.30 Aerial Kids 1 / Ilma-akrobatia 10-14-v alkeet / Charlotta (varalla Linda) TÄYNNÄ

 

KESKIVIIKKO

Tankosali

Ke 16.30-17.30 Pole Juniors 1, tankotanssi alkeet 10-14-v / Milka TÄYNNÄ

Ke 17.30-18.30 Pole Juniors 2, tankotanssi jatkotaso 10-14-v / Milka

Tanssisali

Ke 16.30-17.30 Show 12-16-v / Varpu TÄYNNÄ

Ke 17.30-18.30 Show 7-11-v - PrimeKids / Varpu Primeakatemia

TORSTAI

Tankosali

To 17.15-18.15 Pole Kids 6-9-v / Tankotanssi / Nettan TÄYNNÄ
 

Tanssisali

To 17.30-18.45 Hip Hop 10-14-v alkeet ja jatkotaso  / Varpu

 

 

PERJANTAI

Tanssisali

Pe 16.00-17.00 Tanssitekniikka 1 Jumps & Turns / Varpu

Pe 17.00-18.00 Tanssitekniikka 2 Jumps & Turns  / Varpu

Pe 18.00-19.00 PrimeJuniors - Primeakatemia

LAUANTAI

Tankotanssisali

La 9.45-10.45 Pole Kids 6-9-v / Tankotanssi / Milka TÄYNNÄ

Tanssisali

La 10.45-11.45 Aerial Kids 6-9-v / Ilma-akrobatia / Linda

SUNNUNTAI

Tanssisali

Su 10.30-11.15 Lastentanssi 3-5-v / Emilia

Su 12.00-13.00 Show 9-13-v / Iida

Su 13.00-14.00 Baletti 1, 10-14-v / Iida

Su 14.00-15.00 Baletti 2, 10-14-v / Iida

Tankosali

Su 12.30-14.00 Pole Valmennusryhmä / Milka


 


BOLERO / FLYING STEPS

 

MAANANTAI

Ma 17.00-18.00 PrimeJuniors / Varpu Primeakatemia

Ma 18.00-19.00 Baletti nuoret ja aikuiset, alkeet ja jatkotaso / Varpu


 

HAARLA

 

MAANANTAI

Ma 16.30-17.30 Show alkeet 9-13-v / Iida

Ma 17.30-18.15 Lastentanssi 3-5-v / Iida

Ma 18.15-19.00 Lastentanssi 6-8-v /  Iida


 

KAARINA

 

TIISTAI

16.30-17.30 Street & Hip Hop 10-14-v / Varpu

17.30-18.15 Show 6-9-v / Varpu

18.15-19.15 Show 7-12-v jatkotaso - PrimeKids / Varpu

19.15-20.15 Show 10-14-v / Varpu


TORSTAI

To 19.00-20.00 Akrobatia 9-13-v alkeet & jatkotaso /  Charlotta (varalla Lauri)

 

LAUANTAI

11.15-12.15 Sirkus & Akrobatia alkeet 6-9-v / Enni

 

 

STUDIO MOVE 2020 1983853-2