SATAKUNNANKATU 35B 28130 PORI

 

 

Syyslukukausi 23.8.2021-4.12.2021
Ei tunteja syyslomalla. 
Kevätlukukausi 17.1.2022-6.5.2022 
Ei tunteja hiihtolomalla, pääsiäislomalla eikä Vappuna 30.4.-1.5.2022.
*Huom. Tarkista Henriikan kurssien ajankohta!

Lisätuntialennus -50e jokaisesta seuraavasta lisätunnista.
Ensimmäinen tunti on normaalihintainen , lisätuntialennus on voimassa toisesta tunnista lähtien.


Perhealennus -10% samassa taloudessa asuville.

Opiskelija-alennus -10% on voimassa toisen asteen jälkeen suoritettavista opinoista.
Kortti on näytettävä ensimmäisen tunnin jälkeen opettajallesi tai vastaanottohenkilöllemme.

WE DON´T WALK 

We Dance

LUKUKAUSITUNNIT SYKSY 2021
Lukukausitunnit ovat viikottain saman ryhmän kanssa eteneviä tunteja.
Ryhmiin sitoudutaan kokonaiseksi lukukaudeksi.

Maanantai:  23.8.2021-11.10.2021 Henriikan Tankokurssit (8x)

TÄYNNÄ! 16.30-17.30 Pole Kids/Juniors Jatkotaso / Henriikka Roo

TÄYNNÄ!17.30-18.30 Pole Kids n.6-10-v  / Henriikka Roo

KOHTA TÄYNNÄ! 18.30-19.30 Pole Juniors n. 11-16-v Alkeisjatko ja Jatkotaso / Henriikka Roo

 

Tiistai:

17.15-18.15 Twerk alkeet  + 16 / Iida 

18.15-19.15 Twerk jatkotaso + 16 / Iida 

19.15-20.15 Commercial Dance + 16 / Iida 

20.15-21.30 Twerk Intensive ryhmä +18 / Iida

 

Keskiviikko:

16.45 Satubaletti 3-4v / Vilma

17.30 Esibaletti 5-7v / Vilma

18.15  Lastentanssi 3-5v / Vilma

19.00 Showtanssi 6-8v / Vilma

Perjantai:
17.00 Aerial Ring Kids alkeet 7-13v / Lyydi

Lauantai:
10.00 Aerial Ring Kids jatkotaso 7-13v / Miia

*Lauantaisin: Polttarit, yksityistunnit, workshopit, synttärit… Varaa ohjelmaa!

Varaukset ja lisätiedot: pori@studiomove.fi

 

 

IRTOTUNNIT SYKSY 2021
Irtotunneille voit osallistua silloin kun sinulle sopii - ei sitoutumista!

Maanantai:
19.30-20.30 Jatkotason tekniikkatunti aikuisille /Henriikka Roo 


Tiistai:
16.15-17.30 Twerk Alkeet K16 ja Commercial Dance (vuoroviikoin)/ Iida


Keskiviikko:
20.00-21.00 Aerial Ring 2 / Mia


Torstai:
16.45-17.45 Aerial Silk 1 / Saana
17.45-18.45 Aerial Silk Start / Saana
19.00-20.00 Dance Fit / Vilma 


Perjantai:
15.45-16.45 Liikkuvuus ja venyttely / Katri 
18.00-19.00 Aerial Ring 1 / Laura M 


Lauantai:
11.00-12.00 Aerial Ring Rengasstrapetsin alkeet / Mia


Sunnuntai:
14.00-15.00 Pole Start Tankotanssin alkeet / Katri 
15.00-16.00 Pole 2 / Laura M 
16.00-17.00 Exotic Pole Start -teematunti / Lyydi 
17.00-18.00 Pole Start Tankotanssin alkeet / Lyydi 
18.00-19.00 Pole 1 / Susanna
19.00-20.00 Pole 2-3 / Susanna

Irtotunneille voit osallistua sitoutumatta juuri silloin
kun sinulle sopii! 

 
dg.jpg
terhi.jpg