KEVÄTLUKUKAUSI / LUKUKAUSIRYHMÄT

Kevätlukukausi 17.1.2021-6.5.2022


Ei tunteja talvilomalla 28.2.–6.3.2022.
Ei tunteja pääsiäislomalla 14.4.–18.4.2022.
Ei tunteja vappuaattona 30.5. eikä vappuna 1.5.2022. 


Kevätnäytös 7.5.2022 Tampere-talossa.

KEVÄTLUKUKAUSI / ILMOITTAUTUMINEN

Tunneille ilmoittaudutaan täältä: https://studiomove.tapahtumiin.fi/fi/ 
Paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä. Ilmoittautuminen on sitova.
Lisätietoja ryhmistä: office@studiomove.fi

SÄÄNNÖT

 

 

PYHÄJÄRVENKATU 1B

Ma 16.30-17.30 Jazz Funk Aikuiset / Jasmin Geselle
Ma 17.30-18.30 Commercial Dance Aikuiset / Jasmin Geselle
Ma 18.30-19.30 Heels Aikuiset / Jasmin Geselle
Ma 19.30-20.30
Commercial Intensive (Suljettu ryhmä) / Jasmin Geselle
Ma 20.30-21.30 Modern Jazz Aikuiset / Karla

Ti 17.30-18.30 Heels Aikuiset / Sanni
Ti 18.30-19.45
DANCEROUS (Suljettu ryhmä) / Sanni
Ti 19.45-21.00 Broadway Jazz Aikuiset  / Hely (sijainen 7.2.-7.4.)

Ke 16.15-17.15 Akrobatia n.12-16-v / Karla
Ke 17.15-18.30
Show Intensive nuoret n. 12-18-v / Karla, Shanti
Ke 19.30-21.00
Prime´S +31-v Muodostelma (Suljettu ryhmä) / Sanni

To 16.30-17.30
PRIMEJUNIORS / Kimberly
17.30-18.30 Contemporary Jazz Nuoret & Aikuiset / Kimberly
To 18.30-19.30 Commercial Dance Nuoret & Aikuiset / Kimberly
To 19.30-20.30 Heels Aikuiset / Kimberly

Pe 16.00-17.00 Aerial Juniors 10-15-v Jatkotaso / Sini-Susanna
Pe 17.00-18.00 Aerial Silk Valmennusryhmä Aikuiset / Sini-Susanna

Su 11.00-12.00 Tanssitekniikka Juniorit / Emilia
Su 12.00-13.00 Tanssitekniikka Aikuiset / Emilia
Su 19.00-20.30
TWERKALICIOUS (Suljettu ryhmä) / Iida

 

KAUPPAKATU 6A, 2 KRS. TANSSISALI

Ma 16.00-17.00 Commercial Juniors / Karla


To 16.00-17.00 Aerial Juniors Jatkotaso 12-15-v / Iina

To 17.00-17.45 Aerial Kids 7-9-v Jatkotaso / Iina

 

Pe 16.15-17.15 Show & Contemporary Jazz Nuoret / Reija
 

La 11.15-12.00 Baletti 6-9-v/ Reija

La 12.30-13.00 Minibaletti 4-5-v / Eveliina

La 13.00-14.00 Baletti Jatkotaso Aikuiset / Eveliina

La 14.00-15.00 Baletti 10-15-v Jatkotaso / Eveliina

Su 13.45-15.00 Show +15-v / Elviira

Su 15.15-16.00 Aerial Kids 6-9- Alkeet / Iina

Su 16.00-17.00 Aerial Juniors 10-15-v Alkeet / Iina

Su 18.15-19.15 Commercial Dance / Hely & Sanni

KAUPPAKATU 6A, 2 KRS. TANKOSALI

To 16.00-17.00 Pole Kids Alkeet 7-10-v / Henriikka

To 17.00-18.15 Pole Kids Valmennusryhmä Juniorit (to+la)  / Henriikka

To 18.15-19.30 Pole Kids Valmennusryhmä Lapset (to+la)  / Henriikka
 

Pe 15.30-16.30 Pole Kids 8-11-v / Henriikka Roo

Pe 16.30-17.30 Pole Juniors 12-15-v / Henriikka Roo

La 11.00-12.00 Pole Kids Alkeet 6-9-v / Henriikka

La 12.00-13.00 Pole Kids Valmennusryhmä Lapset (to+la)  / Henriikka

La 13.00-14.00 Pole Juniors Valmennusryhmä Juniorit (to+la)  / Henriikka

La 14.00-15.00 Pole Kids Lapset 6-10-v/ Henriikka

La 15.00-16.00 Pole Juniors Tankotanssin Alkeet/Jatko 12-15-v / Henriikka

TAMPEREEN YHTEISKOULUN LUKIO, TYK, YLÄSALI

Ma 18.30-19.30 Nykytanssi Edistyneet Aikuiset / Eveliina
Ma 19.30-20.30 Show Jazz Jatkotaso Aikuiset / Eveliina


Ti 16.30-17.30 Baletti Juniorit 1-2 / Dany
Ti 17.30-18.30 Baletin kärkitossutunti Juniorit / Dany
Ti 18.30-19.30 Baletti Jatkotaso Aikuiset / Dany
Ti 19.30-20.30 Baletin repertuaaritunti / Kärkitossut Aikuiset / Dany

Ke 16.30-18.30
PRIMEJUNIORS / Kimberly

Ke 18.30-20.30 PRIMEDANCERS / Kimberly

RAHOLAN LIIKUNTAKESKUS

Ma 16.15-17.00 Hiphop 9-12-v / Elina
Ma 17.00-18.00 Hiphop & Commercial Dance 13-17-v / Elina

IKURIN VIRELÄ

To 17.00-17.30 Show Minit 4-5-v / Pinja
To 17.30-18.15 Show Kids 6-9-v / Pinja
To 18.15-19.15 Show Juniors 10-13-v / Pinja

LEINOLA, PERHELIIKUNTAKESKUS HIPPA

Su 14.30-15.30 Show 10-12-v / Pinja
Su 15.30-16.30 Show 13-15-v / Pinja

STUDIO MOVE YLÖJÄRVI, TEOLLISUUSTIE 1 

Tanssisali

Ma 16.30-17.15 Sirkus ja akrobatia 5-6-v / Iida

Ma 17.15-18.15 Sirkus ja akrobatia 7-10-v / Iida

Ma 18.15-19.15 Show ja Hiphop 10-15-v / Iida

Ma 20.15-21.15 SHOWLICIOUS Aikuisten Showtanssi / Iida
 

Ti 16.00-17.00 Ilma - akrobatia 10-15-v Jatkotaso / Emmi

Ti 17.00-18.00 Ilma-akrobatia 7-9v Jatkotaso / Emmi
 

Ke 18.15-19.15 Akrobatia 10-12v / Amanda

Ke 19.15-20.15 Akrobatia 13-15-v / Amanda

To 18.00-19.00 Ilma-akrobatia 7-9v Alkeet / Emmi

To 19.00-20.00 Ilma-akrobatia 10-15-v Alkeet / Emmi

Su 15.00-15.45 Baletti 6-9-v / Reija

Su 15.45-16.30 Showtanssi 6-9-v / Reija

Su 16.30-17.30 Show 10-12-v / Reija

STUDIO MOVE YLÖJÄRVI, TEOLLISUUSTIE 1 

Tankosali

Ma 17.15-18.15 Pole Juniors Jatkotaso / Mari

Ke 16.15-17.15 Pole Kids Alkeet 10-15-v Juniorit / Katja

Ke 17.15-18.15 Pole Kids Tankotanssin Alkeet 6-9-v Lapset / Katja

To 17.00-18.00 Pole Kids Tankotanssin Alkeet 6-9-v/ Katja/