LUKUJÄRJESTYS TAMPERE KEVÄT 2021
(LUKUKAUSITUNNIT)

Kausitunnit ovat viikottain saman ryhmän kanssa eteneviä tunteja.
HUOM. LUKUKAUSITUNTIEN KOKEILUKERTA 15E - ILMOITTAUDU KOKEILUTUNNILLE OFFICE@STUDIOMOVE.FI
 
Kevätkausi 18.1.-16.5.2021
Ei tunteja pääsiäisenä 1.-5.4. eikä vappuaattona 30.4. ja vappuna 1.5.
Lisätuntialennus -50e jokaisesta seuraavasta lisätunnista.
Ensimmäinen tunti on normaalihintainen
, lisätuntialennus on voimassa toisesta tunnista lähtien.
Perhealennus -10e samassa taloudessa asuville.
Opiskelija-alennus -10e on voimassa toisen asteen jälkeen suoritettavista opinoista.
Kortti on näytettävä ensimmäisen tunnin jälkeen opettajallesi tai vastaanottohenkilöllemme.

 PYHÄJÄRVENKATU 1B

Maanantai

 17.00-18.00 Heels jatkotaso / Jasmin Geselle  (TÄYNNÄ)

18.00-19.30 Commercial Intensive / Jasmin Geselle (TÄYNNÄ)
19.30-20.30 Commercial dance Edistyneet / Jasmin Geselle (TÄYNNÄ)

 

Tiistai

19.00-20.15 DANCEROUS Show edistyneet +18v / Sanni   (TÄYNNÄ)

Keskiviikko
 19.30-21.00  PrimeLadies +31v  / Sanni (hae mukaan: sanni@studiomove.fi(TÄYNNÄ)

Torstai
17.30-18.30 Tekniikka 2-3 / Kimberly  
(TÄYNNÄ)

18.30-19.30 Commercial dance nuoret ja aikuiset / Kimberly (TÄYNNÄ)

19.30-20.30 Heels jatkotaso / Kimberly
(20.30-21.30 Pienryhmä 2 Aikuiset / Kimberly)

Sunnuntai

11.00-13.00 Tekniikka 1 / Emilia 
12.00-13.00 Tekniikka 2-3 nuoret ja aikuiset / Emilia

13.30-15.00 Modern / Russell (2 paikkaa!)
15.00-16.30 Jazz / Russell (2 paikkaa!)

 18.15-19.15 Twerk alkeet K16 / Iida

19.15-20.45 TWERKALICIOUS - muodostelma (TÄYNNÄ)

KAUPPAKATU 6A, 2. KRS

Lauantai
10.00-11.00 Baletti 1 Aikuiset / Tiia(TÄYNNÄ)
11.00-11.45 Kärkitossutunti (Alkeet) Nuoret ja Aikuiset / Tiia (TÄYNNÄ)

TAMPELLA, JUHLATALONKATU 7

 

 

Tiistai
17.00-18.00 Baletti 1 nuoret / Tiia
18.00-19.00 Baletti 2 nuoret ja aikuiset / Tiia (TÄYNNÄ)
19.00-20.30 Baletti 2-3 Aikuiset / Tiia (TÄYNNÄ)

 

 

TYK, HALLITUSKATU 32

Maanantai

18.30-20.30  Primedancers / Kimberly
20.30-21.30 Pienryhmä Aikuiset / Kimberly

 

Keskiviikko
18.00-19.00 Twerk jatkotaso (k16) / Iida (LÄHES TÄYNNÄ!)

Tiistai

17.30-18.30 Reggaetón 1 +15v / Angelina (LÄHES TÄYNNÄ!)
18.30-20.00 Reggaetón 2 jatkotaso +15v / Angelina

 

 

KANGASALA

Sunnuntai

16.30-17.30 Twerk Aikuiset Alkeet / Iida (ensimmäinen tunti 24.1., 7 x kurssi)

YLÖJÄRVI

Ma 20.00-21.00 Show aikuiset / Iida

LUKUJÄRJESTYS TAMPERE KEVÄT 2021
(IRT
OTUNNIT)

Kevätkausi 2021 Irtotunnit: 11.1.-20.5.2021.

(Ei tunteja  pääsiäisenä to 1.- ma 5.4., ei tunteja vapunaattona 30.4., Vappuna 1.5., Äitienpäivänä 9.5., Helatorstaina 13.5.)

Maanantai

Tankotanssisali, Kauppakatu 6A
Ma 15.30-16.30 Pole 2 / SP (18.1.-14.2.)

Ma 16.45-17.45 Pole Spin Alkeet / Vuoroviikoin Jatko / TM
Ma 18.00-19.00 Pole 2 / TM
Ma 19.00-20.00 Pole 1 / TM
Ma 20.00-21.00 Pole Start / TM


Tanssisali, Kauppakatu 6A

Ma 17.00-18.00 Käsilläseisonta / SP
Ma 18.15-19.15 Aerial Silk Open level / SP
Ma 19.15-20.15 Aerial Silk 2 / SP

Hämeenpuisto, Pyhäjärvenkatu 1B
Ma 17.00-18.00 Heels 2 / JG

Tampella / Kuntogalleria, Juhlatalonkatu 7
Ma 17.30-18.30 Baletti jatkotaso aikuiset (+18v) / SI

Tiistai
Tankotanssisali, Kauppakatu 6A

Ti 17.15-18.15 Pole 1 / SE
Ti 18.15-19.15 Pole Acrobatics - vuoroviikoin Flex / SE
Ti 19.15-20.15 Pole 3 / SE

Tanssisali, Kauppakatu 6A
Ti 16.00-17.00 Aerial Silk Open level / SP
Ti 17.00-18.00 Aerial Silk 2 / SP
Ti 18.05-19.05 Aerial RIng Open level / SP
Ti 19.15-20.15 Hiphop / MT

Hämeenpuisto, Pyhäjärvenkatu 1B
Ti 16.45-17.45 Lyrical Jazz +25v / SR

Keskiviikko

Tankotanssisali, Kauppakatu 6A

Ke 15.45-16.45 Pole 1 / TM
16.45-17.45 Pole Flow / TM
Ke 18.00-19.00 Pole 3 / SP
Ke 19.00-20.00 Pole 2 / SP

Ke 20.00-21.00 Pole Exotic Jatkotaso / JR

Tanssisali, Kauppakatu 6A
Ke 17.00-18.00 Aerial Silk Start / MM
Ke  20.15-21.15  Aerial Ring Open level / SP

Torstai

Tankotanssisali

To 19.00-20.00 Pole Open Level / HR
To 20.00-21.00 Pole Start / HR

Tanssisali, Kauppakatu 6A
To 19.15-20.15 Twerk tekniikka / IS
To 20.15-21.15 Twerk koreografia / IS


Hämeenpuisto, Pyhäjärvenkatu 1B
To 18.30-19.30 Commercial nuoret ja aikuiset / KI
To 19.30-20.30 Heels / KI

Perjantai

Tankotanssisali, Kauppakatu 6A

Pe 17.30-18.30 Pole 1 / MM
Pe 18.30-19.30 Pole 2 / MM
Pe 19.30-20.30 Pole Exotic Alkeet / JR
Pe 20.30-21.30 Joka toinen viikko Friday Night Pole Exotic Avoin taso / JR

Tanssisali, Kauppakatu 6A

Pe 16.00-17.00 Aerial Ring 1 / MP
Pe 17.00-18.00 Aerial RIng Start / MP
Pe 18.15-19.15 Nykytanssi 1 / Tl

Pe 19.15-20.15 Nykytanssi 1-2 + Baletti / TL

Lauantai

Tankotanssisali, Kauppakatu 6A

La 9.45-10.45 Pole 1 / Vaihtuva opettaja
La 11.00-12.00 Pole Combo 2 / Vaihtuva opettaja

Sunnuntai

Tankotanssisali, Kauppakatu 6A

Su 15.00-16.00 Pole Exotic Open Level / Katja (24.1. alkaen)
Su 18.00-19.00 Pole Flow / KL

Su 19.00-20.00 Pole Start / EM

Tanssisali, Kauppakatu 6A

Su 16.00-17.00 Aerial Silk Start / MP
Su 17.00-18.00 Aerial Silk 1 / MP - TT
Su 18.00-19.00 Aerial Ring 2 / MP - TT
Su 19.15-20.15 Reggaetón / HN
Su 20.15-21.15 Heels / HN

Juhlatalonkatu 7
Su 17.00-18.00 Ilmajooga / EP

*Muutokset mahdollisia.

LUKUJÄRJESTYS YLÖJÄRVI KEVÄT 2021
(IRT
OTUNNIT)

Kevätkausi 2021 Irtotunnit: 11.1.-20.5.2021. 

(Ei tunteja talvilomaviikolla 9: 1.- 7.3.2021, pääsiäisenä to 1.- ma 5.4., ei tunteja vapunaattona 30.4., Vappuna 1.5., Äitienpäivänä 9.5., Helatorstaina 13.5.)

 

Maanantai

Tankotanssisali

Ma 18.00-19.00 Pole 1 / Mari

Ma 19.00-20.00 Pole 2 / Mari

Ma 20.00-21.00 Pole Training

Tanssisali

Ma 19.00-20.00 Twerk / Iida (k16)

Tiistai
Tankotanssisali

Ti 18.30-19.30 Pole Exotic / Katja
Ti 19.30-20.30 Fascia Method / Katja

Keskiviikko

Tankotanssisali

Ke 19.00-20.00 Pole 2 / Katja

Ke 20.00-21.00 Pole Training 

Torstai

Tankotanssisali

17.30-18.30 Pole Start, Tankotanssin alkeet / Sanna

18.30-19.30 Pole 1 / Sanna & Juulia


 

Perjantai

Tankotanssisali

Pe 16.00-17.00 Pole Training

Tanssisali

Pe 18.15-19-15 Ilmajooga / Sini

Lauantai

Kurssit:

La 10.00-10.45 Lapsi & Vanhempi / vaihtuva laji, suunnattu 4-6-v lapsille yhdessä aikuisen kanssa / Sini / Hinta 120€ (Kurssin hinta sisältää yhden aikuisen ja yhden lapsen.Yhteensä 10 kertaa: 16.1.-.27.3.2021. Lajeina: Ilmajooga, akrobatia, tankotanssi ja rengastrapetsi.) Opettajana Sini.

La 10.45-11.45 Lapsi & Vanhempi / vaihtuva laji, suunnattu 7-11-v lapsille yhdessä aikuisen kanssa / Sini / Hinta 140€ (Kurssin hinta sisältää yhden aikuisen ja yhden lapsen.Yhteensä 10 kertaa: 16.1.-.27.3.2021. Lajeina: Ilmajooga, akrobatia, tankotanssi ja rengastrapetsi.) Opettajana Sini.

Tankotanssisali

La 12-13 Pole 2 / Sini

Tanssisali

La 13.15-14.15 Ilmajooga vuoroviikoin Aerial Ring / Sini
 

Sunnuntai

Tankotanssisali

Su 16.00-17.00 Pole 2 / Emmi
Su 17.00-18.00 Pole Spin Alkeet / Emmi