LUKUKAUSITUNNIT KAUSI 2022-2023

Syyskausi 22.8.-9.12.2022 / Kevätkausi 23.1.-15.5.2023

Ei tunteja: syysloma 17.10.-23.10.
Ei tunteja: 5.-6.12.
Ei tunteja: hiihtoloma 20.2.-26.2.
Ei tunteja: pääsiäinen 6.-10.4.2023
Ei tunteja: vappu 30.4.-1.5.

Tunnit osoitteessa Artturinkatu 2E, 3.krs. (Saippuacenter)

HUOM. OSA TUNNEISTA PÄIVITETÄÄN MYÖHEMMIN.

Tanssisali

Ma 16.15-17.15 Tanssitekniikka 1 Nuoret ja aikuiset  / Varpu

Ma 17.15-18.15 PrimeJuniors / Varpu 

Ma 18.15-19.15 Tanssitekniikka 2 Jatkotaso Nuoret ja aikuiset / Varpu

Ma 19.15-20.30 Street & Hiphop Jatkotaso Aikuiset / Varpu

 

Ti 17.00-18.00 PrimeAdults / Varpu

Ti 18.00-19.00 PrimeKids (Ti + Ke)  / Varpu

Ti 19.00-20.00 Showtanssi 10-14-v / Varpu

 

Ke 17.00-18.00 Akrobatia n.9-14-v / Rosa-Lina
Ke 18.00-19.00 PrimeKids (Ti + Ke) / Varpu

Ke 19.00-20.00 Show & Lyrical Jazz Jatkotaso Aikuiset / Varpu

To 17.00-18.00 Baletti Primejuniors, Primedancers  / Taru

To 18.00-19.00 Street & Hiphop  10-14-v / Varpu/Rosa-Lina

To 19.00-20.00 Street ja Hip Hop Aikuiset Alkeet / Avoin / Varpu
To 20.00-21.00 Primeadults pienryhmä / Varpu

 

Pe 16.45-17.45 Prime Juniors / Varpu

Pe 18.45-20.15 PrimeAdults / Varpu

Su 17.15-18.15 Contemporary Jazz Avoin taso +15-v Nuoret ja Aikuiset  / Emma

 

Ilmasali

TÄYNNÄ Ma 16.45-17.45  Aerial Juniors 1 / Ilma-akrobatian alkeet 10-14-v / Charlotta

Ma 17.45-18.45  Aerial Juniors 2 / Ilma-akrobatian jatkotaso 10-14-v / Charlotta

 

TÄYNNÄ   Ti 16.30-17.30  Aerial Juniors 2 / Ilma-akrobatian jatkotaso 10-14-v / Charlotta

Ti 17.30-18.30  Aerial Juniors 1 / Ilma-akrobatian alkeet 10-14-v / Charlota

 

Ke 19.00-20.00 Baletti Alkeet Aikuiset / Taru

 

To 18.00-19.00 Broadway Jazz Aikuiset Avoin taso / Taru

 

La 11.15-12.15 Aerial Kids 7-10-v Ilma-akrobatian alkeet / Linda, Terhi

La 12.15-13.15 Aerial Kids 7-10-v Ilma-akrobatian jatkotaso / LInda, Terhi

 

Tankosali
Ti 16.00-17.00 Pole Kids Alkeet 6-9-v / Iida

 

Ke 16.15-17.15 Pole Kids Alkeet 6-9-v  / Jenna
TÄYNNÄ  Ke 17.15-18.15  Pole Juniors 2 / Tankotanssi jatkotaso  10-14-v / MIlka

Ke 18.15-19.15  Pole Juniors 3 / Tankotanssi edistyneet  10-14-v / Milka

 

To 19.00-20.30 Prime Pole / Milka (Tankotanssin valmennusryhmä)

Pe 16.45-17.45 Pole Kids Jatkotaso 6-9-v / Iida

 

TÄYNNÄ La 10.30-11.30  Pole Juniors 1 / Tankotanssin Alkeet 10-14-v / Jenna
La 11.30-12.30 Pole Kids Alkeet/Alkeisjatko 6-9-v / Jenna


Su 13.30-14.30 Pole Juniors 1 / Tankotanssin Alkeet 10-14-v / Salli

Su 14.30-15.00 Tankotanssin valmennusryhmän fysiikkatunti / Milka (kuuluu primepolelaisille)
TÄYNNÄ   Su  15.00-16.00 Pole Juniors 2 Tankotanssin Jatkotaso  10-14-v / Milka

TÄYNNÄ Su 18.00-19.00 Pole Start Aikuisten alkeisryhmä / Kati 

KIINNOSTAAKO KILPAVALMENNUS?

_MKE9246.jpg
_MKE9252.jpg